Ця ялинка призначена для смаження м'яса та овочів у тандирі
Основа товстостінна чавунна сковорідка завглибшки 50 мм діаметром 300 мм
Центральний ставок неірж 12 мм, гілки* 400 мм ставок 8 мм 150 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота без кришки | 400 мм |
| Діаметр корпусу | 350 мм |
| Висота загальна | 400 мм |
| Вага | 5 кг |
| Діаметр горловини | 400 мм |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 777 ₴



