
Рожен на мангал для молочного порося до 10 кг Прометей
7 550 ₴
- В наявності
+380 (67) 196-05-12
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця конструкція призначена для встановлення рожна на мангал для приготування тушки до 10 кг.
Особливі переваги компактність і легкість збирання конструкції/встановка та зняття конструкції 4 болти на кожній стійці/
Ця конструкція має можливість регулювання за висотою, що дає змогу досягти оптимального просмаження продукту приготування
Рожен з електроприводом, кількість обертів 2 хвилини, 220 м
Максимальне навантаження до 10 кг,
Центральна піка прут 12 мм завдовжки 1000 мм, вилки для фіксації тушки 3 шт. завтовшки 8 мм
Стійки зроблені з чорного металу за фарбованою термостійкою фарбою чорного кольору,
Виробництво Україна, Гарантія 12 міс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Комплектація рожном | Є |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Розміри робочої поверхні | |
| Діаметр робочої поверхні | 12 мм |
| Довжина робочої поверхні | 1000 мм |
| Ширина робочої поверхні | 150 мм |
| Висота робочої поверхні | 700 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Виробник | VoVchaN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 550 ₴




