
Електровертел до 10 кг для Кострища
6 895 ₴
- В наявності
+380 (67) 196-05-12
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця конструкція призначена для встановлення рожна на Зачаг або Кголіт
Установлювальна пластина має 4 отвори на кожній стійці, що дає змогу полегшити та прискорити монтаж виробу
Рожен з електроприводом, кількість обертів 2 хвилини, 220 м
Максимальне навантаження до 10 кг,
Центральна піка зроблена з неіржавкої сталі прут 12 мм, вилки для фіксації тушки 3 шт. товщина прута 8 мм
Стійки зроблені з чорного металу за фарбованою термостійкою фарбою чорного кольору,
Виробництво Україна, Гарантія 12 міс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 1-5 (шт) |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 12 мм |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Розміри робочої поверхні | |
| Діаметр робочої поверхні | 12 мм |
| Довжина робочої поверхні | 10 мм |
| Ширина робочої поверхні | 1000 мм |
| Висота робочої поверхні | 40 мм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 12 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 895 ₴







