
Решітка-гриль 500×300×50 з двома ручками
2 300 ₴
- В наявності
+380 (67) 196-05-12
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Решітка-гриль на мангал. Зроблена з харчової неіржавкої сталі прут 5 мм і 3 мм. Робочий розмір 500×300×50 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Антипригарне покриття | Так |
| Матеріал ручки | дерево |
| Довжина робочої поверхні | 500 мм |
| Ширина робочої поверхні | 300 мм |
| Довжина ручки | 350 мм |
| Вага | 3 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴
